بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان به مناسبت 22 بهمن
«خط انقلاب ، خط عظمت اسلام و مسلمین و دفاع از مظلومین و مستضعفین است . » حضرت‌آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی)

بیانیه سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان به مناسبت 22 بهمن
«خط انقلاب ، خط عظمت اسلام و مسلمین و دفاع از مظلومین و مستضعفین است . » حضرت‌آیت‌الله العظمی خامنه‌ای(مدظله‌العالی)
پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ایران به رهبری حضرت امام خمینی(ره) و همدلی و همراهی و تبعیت ملت رشید و فداکار ایران در این مسیر الهی با نثار خون بهترین جوانان برای به ثمر رسیدن این درخت نوپا همچون معجزه ای کم نظیر بر تارک تاریخ ایران اسلامی می درخشد. امام روح ا... که به فرموده خودشان وقف این ملت شده بودند از پانزده خرداد 42 تا 22 بهمن 57 همه سختی ها و آوارگی ها را تحمل کردند تا اسلام ناب محمدی (ص) در یک نظام دینی تجلی یافته و حکومت طاغوت در این کشور برچیده شود و با پایه گذاری و تثبیت قانون اساسی جمهوری اسلامی و اصل گرانسنگ ولایت مطلقه فقیه و با نگاهی عمیق و هوشیارانه و راه نفوذ سلطه گران را بر این کشور تا ابد سد نمودند.
اکنون 31 سال پرافتخار از آن خاطره شیرین و به یاد ماندنی سپری شده و پایه ها و اركان نظام اسلامی مستحکم و آن نهال به درختی تناور و پرثمر تبدیل شده است. انقلاب اسلامی ما با داشتن ویژگی‌های ممتاز و بی بدیل در عرصه‌های مختلف یك قدرت بی‌نظیر را در ایستادگی و مقابله با دشمنان فراهم كرده است كه این امر نشأت گرفته از روحیه معنوی و اسلام خواهی و مقاومت و ایثار ملت بزرگ ایران است .ملت ما در سایه صبر و پایمردی در عرصه‌های مختلف به دستاوردهای عظیمی دست یافته است .این پیشرفت‌ها كه در عرصه های هسته ای،فضای نانو و دیگر فناوری‌های جدید بیشتر نمایان شده توانسته است یك الگوی مطلوب را برای ملت های دنیا ارائه نماید.
در دهه چهارم انقلاب اسلامی ملت مسلمان و عدالت خواه ایران اسلامی با محور قرار دادن گفتمان پیشرفت و عدالت در مسیر تحقق چشم انداز 20 ساله کشور گام بر می دارد و تلاش و اراده این ملت بویژه جوانان و نوجوانان بر این است تا در سایه خودباوری و روحیه جهادی با نوآوری و شکوفایی در عرصه های مختلف، تمدن جدید اسلامی را بنا نموده و با عزت و اقتدار الگوی نظری و عملی متعالی را برای سعادت مردم به ارمغان آورند.
نقش آفرینی و حضور گسترده دانش آموزان كه سنگر علم و تحصیل را به سنگر جهاد و شهادت در طول 8 سال دفاع مقدس تبدیل كردن و در عین حال لحظه ای ازكسب دانش و ادامه تحصیل غافل نماندند،؛برگ زرین دیگری در كارنامه ی این قشر عظیم جامعه است. دانش آموزان و فرهنگیان بسیجی با قلبی مالامال از عشق به ایران و اسلام و نفرتی سرشار از ظلم و ستم ستمگران و چپاولگران منطقه ای و جهانی، اعلام می کنیم که همچنان برعهد خود با ولی فقیه زمان حضرت آیت الله العظمی خامنه ای (مد ظله العالی )استوار و تبعیت از این عنایت الهی را تکلیف شرعی، ملی و قانونی خود می دانیم.
سازمان بسیج دانش آموزی و فرهنگیان در آستانه سالروز پیروزی انقلاب اسلامی به نمایندگی از جامعه فرهنگیان و دانش آموزان بسیجی با حضور در راهپیمایی روز 22 بهمن و همراهی ملت بزرگ ایران ضمن تجدید بیعت با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و تجدید میثاق با آرمانهای بلند حضرت امام (ره) و شهدای گرانقدر از عموم فرهنگیان و دانش آموزان عزیز دعوت می نماید تا همراه با دیگر اقشار مردم ولایت مدار ایران اسلامی با حضور در راهپیمایی باشكوه 22 بهمن برگی زرین دیگر و حماسه ای ماندگار و بیاد ماندنی را در تاریخ ایران اسلامی ثبت و دگر بار چشم طمع دشمنان كینه توز و فریب خوردگان آنان را كورو امیدشان را قطع نماییم.